KONST / Litografier / Färglitografi 11721124
nr 1172 1124
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 305/350, motivet: 34x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:50:20
500 kr
600 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson